• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Нова голова ОБСЄ для свого першого візиту обрала Україну

Реклама на dsnews.ua

Міністерка закордонних справ Швеції Анн Лінде здійснить свій перший візит у якості голови ОБСЄ до України

Про це йдеться у дописі, розміщеному на Facebook-сторінці Тристоронньої контактної групи, передає "ДС".

"Сьогодні Королівство Швеція розпочинає своє річне головування в ОБСЄ (Організації з безпеки і співробітництва в Європі). Новий голова, міністерка закордонних справ Швеції Анн Лінде, вже заявила про те, що Шведське головування ОБСЄ підтримуватиме роботу нормандського формату і Тристоронньої контрактної групи з метою відновлення суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів", — зазначено у дописі.

У делегації назвали символічним, що перший закордонний візит у новій ролі Лінде планує здійснити до України.

Там розраховують, що цей візит буде важливою нагодою чинному голові ОБСЄ побачити на власні очі наслідки триваючої збройної агресії та тимчасової окупації Російською Федерацією частин території України.

"Швеція традиційно підтримувала Україну і є одним із найбільших наших друзів. Тож із нетерпінням чекаємо на тісну співпрацю в цьому новому для наших країн форматі в 2021 році", — підкреслили в Українській делегації в ТКГ.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року головування в Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) перейшло від Албанії до Швеції. На 2021 рік головою ОБСЄ стала керівник МЗС Швеції Анн Лінде.

    Реклама на dsnews.ua