• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Новий посол дасть Україні роз'яснення у справі Саакашвілі, — МЗС Грузії

Міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані заявив, що новий посол Грузії в Україні Георгій Закарашвілі сьогодні може дати додаткові роз'яснення у справі Михайла Саакашвілі українській стороні

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі видання Imedi, передає "ДС".

"Сьогодні наш новий посол в Україні вручить копії вірчих грамот в МЗС України й, при необхідності, додаткову інформацію у справі Михайла Саакашвілі", — відповів міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані щодо видачі його Україні.

За його словами, особу можна видати, якщо вона вчинила кримінальний злочин у цій країні.

"Що стосується наших відносин з українцями, то у нас дуже хороші, плідні контакти. На рівні прем'єр-міністра, міністра закордонних справ у нас теж була комунікація з цього питання", — додав міністр.

Залкаліані зазначив, що днями Міністерство закордонних справ України вже зверталося за роз'ясненням щодо інциденту з Саакашвілі до грузинського посольства.

Нагадаємо, 1 жовтня вранці колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі написав в соцмережах, що прибув в країну. Увечері 1 жовтня прем'єр Грузії заявив, що Саакашвілі затриманий.

Президент України Володимир Зеленський висловив стурбованість затриманням Михайла Саакашвілі в Грузії і тоном заяв грузинської сторони з цього питання. Володимир Зеленський заявив, що має намір домагатися повернення Саакашвілі в Україну.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що МЗС надаватиме всю необхідну підтримку затриманому в Грузії Михайлу Саакашвілі, оскільки він є громадянином України.

Прокуратура Грузії висунула звинувачення господареві квартири в Тбілісі, де переховувався Саакашвілі. Звинувачення пред'явлене за статтею "приховування злочинів".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua