• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Новий "Велюр": "слуги" зустрілися в елітному ресторані під Києвом всупереч локдауну (ВІДЕО)

Кілька депутатів Київської обласної ради від партії "Слуга народу" провели зустріч в елітному готельно-ресторанному комплексі "KNZS" в Конча-Заспі

Реклама на dsnews.ua

За даними інтернет-видання "Страна", депутати обговорювали питання, повʼязані з майбутньою заміною голови Київської облради Олександра Склярова, який вважається протеже нардепа Олександра Дубинського, який був виключений з лав "слуг" після санкцій США, повідомляє "ДС".

Зустрітися депутати вирішили в готельно-ресторанному комплексі KNZS, який знаходиться в Конча-Заспі, всього в 20 хвилинах їзди від центру Києва. Вони прибули на зустріч на елітних автомобілях. Також біля входу в комплекс припарковано два автомобілі VIP catering. На територію можна потрапити тільки за умови попереднього бронювання столика або готельного номера.

"Слуги народу" почали збиратися о 15:50, зустріч була запланована на 16:00. Першим прибув Геннадій Слєпцов, голова комітету з питань капітального будівництва, архітектури, транспорту, звʼязку, паливно-енергетичного забезпечення і розвитку інфраструктури обʼєктів. Він приїхав на представницькій Audi A8 2020 року.

До Слєпцова приєднався Вадим Геращенко, який обіймає посаду секретаря комісії з питань екології, водних ресурсів, природокористування, земельних відносин, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій. Геращенко приїхав на Mercedes GL.

Пізніше до них приєднався Андрій Кріпак, член комісії з питань охорони здоровʼя, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів. Кріпак вважає за краще Mercedes ML.

Слідом, за Кріпаком на зустріч приїхав Олексій Мєшков, який обіймає посаду члена комісії з питань бюджету і фінансів. Мєшков їздить на Mercedes S.

О 16:20 приїхав Сергій Потрясаєв, член комісії з питань соціально економічного розвитку, промисловості, підприємництва, агропромислового комплексу, торгівлі, регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньоекономічних звʼязків та фінансового забезпечення розвитку області. А ось Потрясаєв приїхав Toyota Land Cruiser 200.

В самому кінці приїхали ще кілька депутатів, Ігор Колтунов, член комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій, Денис Січовий, який обіймає посаду голови комісії з питань бюджету і фінансів.

Нагадаємо, нардеп-"слуга" Микола Тищенко в розпал жорсткого карантину влаштував вечірку для дружини в ресторані готелю Fairmont. Помічники Миколи Тищенка спочатку повідомляли журналістам, що святковий захід проходив у нього вдома, а не в готелі. Вони також заявили, що ймовірні гості вечірки публікували в мережі фото, не позначаючи ані сімʼю Тищенко, ані своє місцезнаходження. Згодом пресслужба скандального нардепа відмовилася давати коментарі щодо інциденту.

Пізніше Микола Тищенко заявив, що святкування проходило не в ресторані, а в номері готелю. Однак визнав свою провину і висловив готовність понести політичну відповідальність.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua