• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Обговорили "Північний потік-2": Зеленський зустрівся з віцепрезидентом Єврокомісії

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з віцепрезидентом Європейської комісії (ЄК) Марошем Шефчовичем наголосив на важливості підписаного меморандуму з ЄС про взаєморозуміння щодо партнерства у сфері критичної сировини та батарей і загрозу проєкту "Північний потік-2"

Володимир Зеленський і Марош Шефчович
Володимир Зеленський і Марош Шефчович
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні глави держави в Twitter, передає "ДС".

"На зустрічі з Марошем Шефчовичем відзначив важливість Меморандуму з про стратегічне партнерство у сфері критичної сировини. Робимо більш прозорою і привабливою для інвесторів літієву й титанову галузь. Вкотре наголосив на величезній загрозі "Північного потоку-2" для безпеки України і всієї Європи", — написав Зеленський.

Зазначимо, раніше премʼєр-міністр України Денис Шмигаль і Марош Шефчович підписали меморандум про взаєморозуміння щодо стратегічного партнерства у сфері критичного сировини і батарей.

За словами Шмигаля, ефективне управління надрами та природними ресурсами дозволить у найближчі десять років додати до ВВП України більш як EUR400 млрд.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський під час пресконференції на форумі "Україна 30. Гуманітарна політика" заявив, що наша країна в разі запуску "Північного потоку-2" потребує гарантій стабільного газопостачання на 10-15 років, адже внутрішньої видобутку газу недостатньо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua