• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Очільник МОЗ розповів, коли в Україні з'являться мобільні госпіталі для "коронавірусних"

Реклама на dsnews.ua

Мобільні госпіталі для пацієнтів з коронавірусом будуть відкривати лише після того, як будуть заповнені всі ліжка у медичних закладах

Про це повідомив міністр охорони здоровʼя Максим Степанов в ефірі "Радіо Свободи" 9 жовтня, передає "ДС".

"Ми опрацьовуємо питання про відкриття мобільних шпиталів, тому що ситуація може розвиватися в різний спосіб. Тільки після того, як ми використаємо весь можливий ліжковий фонд, який знаходиться безпосередньо в медичних закладах, можемо перейти до розгортання мобільних шпиталів", – розповів Степанов. 

Очільник МОЗ додав, що за необхідності такі шпиталі можна буде розмістити на базі військових шпиталів, тих, які знаходяться в підпорядкуванні Державної служби України з надзвичайних ситуацій, або на території виставкових центрів. 

При цьому зауважив, що зараз у відомстві лише працюють над можливими варіантами реалізації. 

"Ми зараз актуалізуємо питання, якщо буде необхідність таких же (госпіталів, –ред.) у виставкових центрах – в який спосіб ми будемо це робити, і скільки часу нам потрібно для розгортання таких шпиталів. Поки опрацьовуємо це питання, а не починаємо завозити ліжка у виставкові центри", – наголосив Степанов. 

Наразі найбільшою проблемою для розгортання таких шпиталів є кількість медичних працівників. 

"Головне питання, яке стоїть, – це лікарі та медичні працівники. Ми можемо скільки завгодно розгортати мобільних шпиталів, завозити ліжка, але банально може не вистачити лікарів", – розповідає Степанов. 

    Реклама на dsnews.ua