• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Одіозна ірина Фаріон закликала "нейтралізувати" російськомовних українців

Реклама на dsnews.ua
Колишня нардеп від ВО «Свобода» вважає, що Україні потрібно позбутися від російськомовних громадян, у тому числі військових ЗСУ

Про це скандальний політик заявила в ефірі НТА, передає "ДС".

"Мені абсолютно байдуже російськомовне населення. Бо хто це? Прошу показати мені таку юридичну категорію. Де в Конституції України написано, що таке має право на існування? Це вигадка, яка прозвучала в кінці 90-х років, здається, в 96-му або 98-му, від, по-моєму, тодішнього міністра оборони Росії", - заявила Фаріон.

За її словами, спілкування російською мовою в Україні є тавром окупанта і "самим кращим м трофеєм Путіна".

"Це символ поразки українця перед росіянином або, вибачте, московитом - так набагато краще їх називати. Тобто якщо у нас в Україні є певна категорія людей, яка хвалиться тим, що вони - трофей Путіна, то яке мені до них діло? Моє завдання - максимально їх нейтралізувати. І реально не дати цим людям ні освіти, ні роботи. Тоді вони защебечут українською мовою на наступний день. Нехай ці російськомовні поїдуть в Америку, там розмовляють російською і знайдуть собі роботу. Підмітати будинок їм дадуть! Нехай їдуть в Польщу або Чехію", - сказала політик.

Фаріон заявила, що російськомовне населення загрожує їй, оскільки "російський світ є там, де є російська мова".

"Що є найбільшим кошмаром для Путіна? Україномовна Україна. Тому що україномовна Україна - це кордон з російською світом... Російський світ є там, де є російська мова. Вибачте, тоді російськомовне населення загрожує мені. А якщо мені щось загрожує, я буду боротися найрізноманітнішими, самими химерними, самими підлими і самими перпендикулярними методами. Тому що я, українка, у своїй державі повинна панувати. Вам подобається російська мова? Купили квиток - і пиляйте в Росію, в Московію", - розорювалась Фаріон.

Не забула вона і про російськомовних українських воїнів, які беруть участь у АТО. За словами екс-нардепа, їм теж потрібно "прибрати" з України.

"А тепер про тих, хто каже, що вони захищають Україну, говорячи російською мовою. Мене не цікавлять їхні почуття. Мене цікавить, виконують він закон України про Збройні сили. Стаття 13 цього закону чітко говорить: мова Збройних сил - український. Не вмієте читати? Тоді тим більше забирайтеся", - сказала Фаріон.

    Реклама на dsnews.ua