• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Одіозний "слуга" Яременко не пошкодував компліментів Зеленському у Раді: "динамічніа оптимістична, та натхненна промова"

Одіозному нардепу від "Слуги народу" Богдану Яременку дуже сподобалася промова президента Володимира Зеленського у Верховній Раді щодо внутрішнього та зовнішнього стану країни

Богдан Яременко
Богдан Яременко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Яременко написав у Facebook, передає "ДС".

"Динамічна, оптимістична, натхненна промова — щорічне послання президента. Хороша людяна драматургія — запрошення представників громадськості та відзначення державними нагородами", — написав він.

За його словами, Україна "вчиться у американців".

"Вчимось у американців — вперше слухав це послання з тим же інтересом і захопленням, з якими виконуючи професійні обов‘язки, слухав State of the Union американських президентів", — зазначив депутат.

Нагадаємо, в жовтні 2019 року в Раді сфотографували листування Яременка з повією. Тоді з промовою з трибуни виступав не президент.

Також "повне розуміння і схвалення" викликала у нардепа "змістовна частина, що стосується зовнішньої політики".

"Інтеграції в НАТО і ЄС, Крим, Донбас — звучать у виконанні президента Зеленського зі знанням справи. Розвиток зовнішньополітичної ситуації і навіть певний поступ, а тим більше спроможність Зеленського запропонувати власне бачення ролі і місця України в світовій політиці — очевидні. Очевидні для ворогів і друзів у світі, неочевидні для деяких політиків — так буває, коли хтось відмовляється жити поза політичними рейтингами", — написав скандальний депутат.

За словами Яременка, у промові "названі, і з вдячністю, основні зовнішньополітичні партнери та партнери в розвитку вітчизняних Збройних сил".

Втім, висловив депутат до президента і свої зауваження.

"Мені бракувало хіба окремої згадки (бо загальний референс про вдячність усім, хто нам допомагає, був) про Литву, Швецію і Канаду. Проте цілком виправдано було відзначити роль у розвитку нашого оборонного потенціалу США, Великобританії, Франції та Туреччини. Можливо, доживемо, що і ФРН матимемо підстави згадати, а поки лише дипломатичний натяк", — зазначив депутат.

Також він розповів про "чіткий сигнал" від президента до українців у світі.

"Чіткий сигнал отримали українці в світі — з ініціативи президента починаємо законотворчу роботу над проблематикою множинного громадянства. Українці своїх не кидають", — патетично написав Яременко у соцмережі

Він також дав позитивну оцінку президентству Володимира Зеленського.

"Два з половиною роки президентства Зеленського виявились цілком достатніми, щоб впевнено заявити про те, що наша держава зробила вперше — земельна реформа, цифровізація, дорожнє та інфраструктурне будівництво. Сказано і про те, де втрачені можливості та потенціал починає надолужуватися — флот, в тому числі науковий, авіація, медицина, масовий спорт", — похвалив нардеп голову держави.

Яременко додав, що у промові "не бракувало і обіцянок — значить, є над чим працювати далі".

"Важливо для мене було й те, що президент уник критики і не говорив про внутрішню опозицію. Так має робити лідер націй", — закінчів свій хвалебний пост "слуга народу".

Примітно, що допис депутата у Facebook зібрав достатню кількість реакцій із емодзі,що сміється, — вже 60 на цей момент.

Нагадаємо, глава фракції "Слуга народа" Давид Арахамія оцінив виступ президента у парламенті на п'ятірку за 5-бальною шкалою.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua