• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Офіційна дружина Саакашвілі, яку Ясько охрестила "колишньою", вперше прокоментувала скандал

Законна дружина Міхеїла Саакашвілі Сандра Рулофс прокоментувала його відео з депутаткою від "Слуги народу" Єлизаветою Ясько, в якому вони заявили про свій роман

Сандра Рулофс
Сандра Рулофс
Реклама на dsnews.ua

У своєму Facebook вона написала, що це стало для неї несподіванкою, передає "ДС".

"Михеїл Саакашвілі є політв’язнем, і як громадянка Грузії я повністю підтримую вимогу його звільнення", — заявила Рулофс.

"Багато розгублених друзів і товаришів запитують мене про моє особисте життя. Я не приховую від вас, що зміст відео, знятого ввечері в п’ятницю, був для мене несподіваним, а форма — абсолютно неприйнятною. Незважаючи на особисті емоції, я зберігаю спокій і вірю, що ми вийдемо переможцями з цієї битви", — наголосила жінка, яку Ясько вже публічно назвала ексдружиною Саакашвілі. 

Нагадаємо, Саакашвілі був затриманий 1 жовтня в Тбілісі. Прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі заявив, що експрезидент Грузії Саакашвілі повернувся на батьківщину, щоб улаштувати вбивство опозиціонерів і заворушення. Він вказав, що Саакашвілі зможе повернутися в Україну тільки після того, як проведе у в'язниці весь термін. При цьому президент України Володимир Зеленський сказав, що має намір домагатися повернення арештованого в Грузії колишнього президента цієї країни Міхеїла Саакашвілі в Україну, оскільки він має українське громадянство.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua