• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Офіс президента хотів дати "видатному" батькові Зеленського довічну стипендію

Батькові чинного президента України Олександру Зеленському, мали намір дати довічну стипендію, як "видатному діячу освіти", який досяг 70-річного віку, проте ця пропозиція була відхилена на засіданні Кабінету міністрів 2 вересня

Соц мережі
Реклама на dsnews.ua

Скріншот проекту указу президента був поширений в соцмережах, інформує "ДС".

Скріншот проекту указу президента про призначення довічної стипендії батькові Володимира Зеленського
Скріншот проекту указу президента про призначення довічної стипендії батькові Володимира Зеленського

Народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко підтвердив, що питання дійсно розглядалося на засіданні уряду 2 вересня, але відомості про виділення пенсії Олександру Зеленському — неправда.

"Зараз в ЗМІ пішла інформація, що Кабмін виділив довічну стипендію батькові Зеленського. Це не правда. Його прізвище дійсно була в списках на отримання довічної стипендії. Але пункт 2.3 (про присвоєння довічних стипендій) зняли з розгляду", — написав Гончаренко на своєму Telegram -канали.

Гончаренко також навів посилання на трансляцію засідання Кабміну з тайм-кодом, де йдеться про зняття питання з розгляду https://youtu.be/zgYjdKvcI0E?t=1700

Нардеп закликав "не вестися" на маніпуляції.

Як відомо, батько нинішнього президента України, Олександр Семенович Зеленський народився 23 грудня 1947 р Математик, програміст, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформатики. Викладає в тому ж вузі, де навчався Володимир Зеленський — Криворізькому економічному інституті.

Нагадаємо, раніше Олександр Зеленський заявляв, що розчаруватися в його сина-президентові могли тільки "тупі" громадяни, "біомаса". При цьому він визнав, що син винен в тому, що пообіцяв високу зарплату вчителям, адже "він хотів, але не думав ".

    Реклама на dsnews.ua