• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Окупанти посилюють примусову мобілізацію на Луганщині: як "ловлять" чоловіків

Російські окупанти посилюють примусову мобілізацію чоловіків на захопленій території Луганської області

Окупація Луганщини
Окупанти посилюють примусову мобілізацію чоловіків на Луганщині
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова Луганської обладміністрації Сергій Гайдай, передає "ДС".

"Утримувати фронт окупантам нічим. Тому вони не просто хапають усіх, кого бачать, а й вдаються до нових методів виманювання чоловіків зі сховищ. Бо необхідно призвати ще 10 тисяч небажаючих стати "гарматним м’ясом". Такі показники озвучила Росія", — зазначив він.

За даними голови ОВА, щоб отримати винагороду у 10 тис. рублів за відправлення дитини до школи, в заяві обов’язкового треба вказати персональні дані інших членів родини – "тобто заради грошей мати має здати (можливо, лише в оренду, якщо повернеться) батька", каже Гайдай.

На підприємствах так званої "ЛНР" встановили персональні квоти із призову контрактників. Обіцяють позачергову відпустку і збереження робочого місця у разі погодження.

"А не погодишся – проводять довготривалі агітбесіди, щоправда, не в червоному кутку, а наодинці. Доки не погодишся", — додає голова ОВА.

У Сватівському та Старобільському районах, за його словами, організували примусову заміну автомобільних номерів і паралельно зробили облік дієздатних чоловіків.

Як писала "ДС", переважна більшість шкіл, що опинилися на окупованій території Херсонської області, відмовилися працювати за російською програмою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua