• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Окупанти визначили результати "референдумів" заздалегідь, — СБУ (АУДІО)

Окупанти на захоплених територіях заздалегідь "підбили підсумки" псевдореферендумів, результати яких вони вже визначили на початку вересня

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить перехоплена розмова жителів окупованих територій, свідчать опублікована СБУ, передає "ДС".

"Нинішнє абсолютно незаконне "голосування", анонсоване загарбниками з 23 до 27 вересня, — просто для створення потрібної їм картинки на росТБ", — йдеться в повідомленні.

В СБУ зазначили це доводить інформація, яка є в розпорядженні СБУ, а також телефонних розмовах жителів тимчасово окупованих територій, які мають родичів у "керівництві ЛДНР".

"Мені сестра подзвонила: у них друзі, ну їх, виходить, куми… Донька працює в міністерстві соціальної політики "ДНР". Вона все знає. Вона сказала: "Ще на початку вересня підписані були документи про входження "ДНР" в адміністративних кордонах Донецької та Луганській області, входженні їх до складу російської федерації". Все", — розповідає українка своїй знайомій, яка також перебуває у тимчасовій окупації.

Як повідомили у відомстві, жінки бідкаються, що Росія просто знищує місцеве населення, фальшуючи результати умовного волевиявлення, вони наражають на смерть простих людей.

"Наші будуть це, Україна битиме, відбиватиме. А ці будуть говорити про те, що це територія Росії і теж готуватиме, і все. Ну хто доведе — хто, де голосував, скажи? Ніхто нічого не доведе. Людей не спитали, за людей все вирішили. Життя, долі покалічили, поламали", — резюмує співрозмовниця.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua