• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Олена Зеленська розказала, про що говоритимуть на саміті перших леді

На запланованому напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня, саміті перших леді говоритимуть про охорону здоровʼя, освіту, рівні можливості та постковідну реальність

Олена Зеленська
Олена Зеленська
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю журналу "Фокус" повідомила дружина президента України Олена Зеленська, передає "ДС".

За її словами, метою саміту є створення майданчика "для зустрічі, обміну досвідом, обʼєднання зусиль в гуманітарних, соціальних, культурних проектах, якими займаємося". А ініціативу з проведення саміту схвально сприйняли її колеги, перші леді, та міжнародне експертне середовище. 

"Ми задумали саміт в нелегкий період, коли карантинні обмеження у світі постійно змінюються. Частина гостей будуть фізично в Києві, частина приєднається онлайн, декілька запишуть для нас відеозвернення про намір приєднатися в подальшому. Думаю, колеги з країн Балтії точно будуть: Литва, Латвія, Естонія. У саміті візьмуть участь не тільки перші леді і джентльмени, а й світові експерти та представники міжнародних організацій", — розповіла Зеленська.

Також вона підкреслила, що найактуальнішою темою у всьому світі нині є постковідна реальність. 

"Світ змінився, ми зіткнулися з великою кризою, і зараз нова реальність потребує нової системи координат. Про це будемо говорити на зустрічах. Основні теми – охорона здоровʼя, освіта, рівні можливості в нових умовах", — уточнила дружина гаранта.

Нагадаємо, 23 серпня з ініціативи дружини президента Олени Зеленської у Києві вперше в історії відбудеться Київський саміт перших леді та джентльменів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua