• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Восени на порталі "Дія" почне працювати кабінет пацієнта

У Міністерстві охорони здоров'я працюють над запуском кабінету пацієнта на базі порталу "Дія", представити його планують восени цього року

"Дія"
"Дія"
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів глава МОЗ Віктор Ляшко під час пресконференції на форумі "Україна 30. Здорова Україна", передає "ДС".

"Ми хочемо створити кабінет пацієнта на порталі, який буде доступний кожному, у кого є смартфони. Зокрема, ми говоримо про "Дію". Це дасть змогу проводити скринінгові програми, чітко відстежувати, хто проходить програми, які лікарі їх пропонують", – сказав він.

Скринінгові програми передбачають щорічний медогляд сімейним лікарем для людей старше 55 років і рекомендації щодо деяких скринінгових процедур. Також хочуть створити додаткові стимули для лікарів і тих, хто проходить щорічні медобстеження. Йдеться про "пропозиції в спортзалах, басейнах, інші мотиваційні пакети". 

Цьогоріч такі мотиваційні стимули запускають щодо профілактики інфекційних захворювань. "Зокрема, за відсоток охоплення вакцинацією від кору, краснухи та паротиту з 1 вересня впроваджуватиметься доплата сімейним лікарям", — повідомив міністр.

Нагадаємо, у вівторок, 22 червня, Володимир Зеленський презентував загальнонаціональну програму "Здорова Україна", яка спрямована на всі вікові категорії та групи населення України.

Для українців у віці від 55 років і старше кожні два роки планують проводити обовʼязкові медичні обстеження. Для деяких категорій громадян такі медогляди повинні стати щорічними.

Як повідомляла «ДС», міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко розкрив подробиці проведення медичних чекапів. Зокрема, мова йде про регулярний моніторинг аналізу крові.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua