• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Відставка Разумкова порушує регламент ВР і загрожує її незалежності, - "Голос"

Відставка голови Верховної Ради Дмитра Разумкова є руйнуванням парламентаризму в Україні

Відставка Разумкова порушує регламент ВР і загрожує її незалежності, - "Голос"
Відставка Разумкова порушує регламент ВР і загрожує її незалежності, - "Голос" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Повідомлення було розміщене на офіційному сайті партії "Голос", передає "ДС".

"Ми твердо переконані, що питання не в особі спікера, а в дотриманні парламентом українського законодавства. За той тиждень, коли Разумков був на лікарняному, депутати побачили, що буде після його відставки: лояльний до Офісу президента віцеспікер просто переламав парламент через коліно. Спікер, який дотримується регламенту — останній форпост можливості роботи парламенту як незалежної інституції. Але ця відставка означає повну і остаточну концентрацію всієї влади в руках Банкової та значно ускладнить роботу опозиції. Це негативно вплине і на інші процеси в державі", — йдеться у заяві.

У партії також зазначили, що "протистояли відвертому порушенню закону про регламент в стінах Верховної Ради", а депутати від "Голосу", які віддали голоси за звільнення Разумкова, "свідомо пішли на порушення закону".

"Виборці, зокрема партії "Голос", хочуть, щоб ми якісно виконували програму, захищали їхні права та інтереси. Зараз опозиція практично не матиме можливостей виконувати свою роботу. На жаль, свої цінності зрадили Юлія Клименко, Ярослав Рущишин, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Андрій Шараськін, Володимир Цабаль. Ці люди пішли на порушення своїх обіцянок виборцям і задекларованих ними ж принципів і цінностей. "Голос" категорично засуджує участь в узурпації влади", — йдеться у заяві політсили.

Рішення підтримало 284 нардепи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua