• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Парубій привітав ВСУ з 25-річчям

Реклама на dsnews.ua
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи ранкове пленарне засідання парламенту, привітав Збройні сили України (ЗСУ) з 25-річчям їх створення

"Зусиллями відданих синів України, справжніх патріотів українське військо було відроджено 25 років тому, але сформувалося в 2014 році в горнилі війни на Донбасі. Схиляю голову в пам'ять про всіх поколіннях воїнів-борців за незалежність України, особливо перед пам'яттю героїв визвольної війни на Донбасі. В цей день особлива подяка всім українським військовим, які жертовно захищають незалежність України і спокій всього вільного світу. Шановні колеги, закликаю стоячи оплесками привітати наших воїнів на східному фронті і по всій Україні", - сказав Парубій, передає "ДС" з посиланням на "112 Україна".

Нагадаємо, сьогодні, 6 грудня, відзначається День Збройних сил України. Свято було засновано у день прийняття Верховною Радою в 1991 році закону "Про Збройні сили України" і з тих пір відзначається щорічно.

Українських військовослужбовців з професійним святом вже привітало керівництво держави, зокрема президент Петро Порошенко і прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

    Реклама на dsnews.ua