• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Печерський суд випустив топ-"вора в законі" з-під варти

Одному з найвпливовіших "ворів у законі" на прізвисько "Умка" змінили запобіжний захід із тримання під вартою на нічний домашній арешт. Рішення прийняв одіозний суддя Печерського суду Вовк. Офіс генпрокурора оскаржує це рішення

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора, передає "ДС".

Прокурори Офісу підготували апеляційну скаргу на рішення суду про зміну запобіжного заходу особі, яка підозрюється у поширенні злочинного впливу в суспільстві у статусі "вора в законі" на прізвисько "Умка".

Зазначається, що 9 липня суд за клопотанням сторони захисту "Умці" змінив запобіжний захід з тримання під вартою на нічний домашній арешт.

За даними УП, рішення про зміну запобіжного заходу "Умці" ухвалив одіозний суддя Печерського суду Сергій Вовк.

Досудове розслідування здійснюється Головним слідчим управлінням Нацполіції України, за оперативного супроводу співробітників Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Нагадаємо, у травні поліція затримала двох найвпливовіших в Україні "ворів в законі": "Умку" затримали в аеропорту Дніпра, а особу на прізвисько "Лаша Сван" – у готелі.

Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва стосовно підозрюваних застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави строком до 18 липня включно.

Слідство встановило, що "вори в законі" здійснювали розподіл так званого "злодійського общака", допомагали в організації уникнення кримінальної відповідальності іншим "кримінальним авторитетам" та вирішенні спорів між криміногенними елементами, на основі так званих "воровських понять", організовували забезпечення побуту засуджених шляхом постачання до виправного закладу продуктів харчування, сигарет та заборонених інструкціями речей – мобільних телефонів. Крім того, вони здійснювали координацію злочинної діяльності осіб за територіальним розташуванням та курували створення "call-центрів", які шляхом шахрайства обманювали потерпілих.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua