• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Перед поїздкою Зеленського до США влада терміново закрила справу проти Порошенка, - адвокати

Кримінальне провадження проти Петра Порошенка, яке було відкрите за заявою олігарха Коломойського і більше року розслідувалось коштами платників податків, закрите

Фото: пресслужба "ЄС"
Фото: пресслужба "ЄС"
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили адвокати п'ятого президента, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу "ЄС".

Вони зазначили, що цю справу закрили похапцем перед візитом Володимира Зеленського до США.

"Буквально синхронізовано з вильотом президента Зеленського до США було закрито кримінальне провадження, яке свого часу було зареєстровано за заявою Коломойського. Суть цього наклепницького кримінального провадження за заявою Коломойського була в тому, що він звинувачував п'ятого президента України Петра Порошенка і керівництво тодішнього Нацбанку України, Гонтареву і Рожкову, в тому, що вони "заважали господарській діяльності" Коломойського, в тому, що вони "вишукували і розкривали комерційну таємницю" Коломойського, що вони "зловживали владою і посадовим становищем", – сказав адвокат Ігор Головань.

Він зауважив, що провадження було зареєстроване як завжди за участі Печерського суду.

"Потім – Офісу Генерального прокурора. Потім, хоч це і підслідність НАБУ, але відзначитися встигло й славнозвісне Державне бюро розслідувань. Більше року велося розслідування цієї абсолютно пустої, очевидно нікчемної заяви і звинувачень Коломойського проти п'ятого президента та керівництва Нацбанку. І якраз перед приземленням президента Зеленського у США це провадження було закрито. Дуже цікавий збіг", – іронізує Головань.

"Коли закриття кримінального провадження синхронізується з відривом шасі літака президента від злітної смуги – такі речі не відбуваються випадково. Президент Зеленський чудово знав, що у США, якщо до моменту, коли він туди прилетить і почне зустрічатися, ці провадження все ще будуть в активному режимі, будуть розслідуватися – це викличе запитання, і він хотів їх уникнути", – переконаний адвокат Ілля Новіков.

    Реклама на dsnews.ua