• USD 39.8
  • EUR 42.3
  • GBP 49
Спецпроєкти

Переходи визнають стратегічними об'єктами: Туск заявив, що кордон із Україною невдовзі розблокують

Уряд Польщі збирається взяти під особливий контроль ділянки доріг, що ведуть у бік пунктів пропуску на кордоні з Україною. Гуманітарні та військові вантажі мають доставлятися в Україну безперешкодно

Дональд Туск
Дональд Туск / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова польського уряду Дональд Туск на пресконференції 22 лютого, передає "ДС" із посиланням на Польське радіо.

За словами Туска,одним із завдань польського уряду є повне розблокування кордону для військової та гуманітарної допомоги, що прямує до України,

"Забезпечити на 100% пропуск військової допомоги, техніки, боєприпасів, гуманітарної та медичної допомоги, що слідує в Україну", – сказав польський прем'єр.

Туск зазначив, додав, що його уряд внесе до списку критичної інфраструктури ПП на кордоні з Україною та прилеглі ділянки автотрас і залізничних шляхів. Він запевнив, що це справа "кількох найближчих годин".

Премʼєр Польщі також сказав, що польська сторона продовжить переговори і з Україною, і з ЄС, щоб довести до них свою позицію.

Туск, крім того, заявив, що необхідності в його зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським на кордоні немає.

Як писала "ДС", 21 лютого Зеленський запропонував Дональду Туску та президенту Польщі Анджею Дуді зустрітися на кордоні з Україною для обговорення питань, пов'язаних із його блокадою.

Дуда заявив, що він не проти такої ідеї, але запропонував інше місце, пославшись на "небезпечність" зустрічі на кордоні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua