• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

"Перетину не було": Україна відкинула звинувачення у нібито порушенні кордону з Білоруссю

На кордоні з Республікою Білорусь українські військові проводять навчання з використанням авіації та безпілотників, водночас жодних порушень держкордону вони не здійснювали

Мі-8
Мі-8
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив помічник голови Державної прикордонної служби України Андрій Демченко у коментарі "Українській правді", передає "ДС".

Мінськ заявив, що 4 грудня українські пілоти військового вертольоту Мі-8 нібито порушили держкордон і залетіли на територію Білорусі. Цю інформацію у суботу ввечері поширило підконтрольне білоруській владі видання БЕЛТА, яке, у свою чергу, послалося на заяву Держприкордонкомітету країни.

Українські прикордонники спростували ці заяви.

Демченко нагадав, що з 23 листопада на кордоні з Білоруссю триває спільна спеціальна прикордонна операція "Полісся", в рамках якої застосовується авіація та безпілотники, але наголосив, що факту перетину кордону з Білоруссю не було.

"В охороні і моніторингу кордону активно використовується авіація, однак те, що заявила сьогодні білоруська сторона про порушення повітряного простору – не відповідає дійсності", — зазначив Демченко.

Як писала "ДС", у листопаді на Чернігівщині біля кордону з Білоруссю прикордонники із залученням резервів провели спільне штабне тренування у рамках спецоперації "Полісся".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua