• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Підтримати справжніх друзів": Порошенко закликав владу відреагувати на санкції Росії проти посадовців ЄС

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко закликав українську владу відреагувати на санкції Росії проти високопосадовців Європарламенту та Європейської Комісії

Реклама на dsnews.ua

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

«Російська зухвалість не має меж. Внесення до свого санкційного списку офіційних осіб ЄС в черговий раз демонструє відсутність намірів Москви змінювати свою поведінку. Кремль продовжує свідомо збільшувати рівень напруги та розкручувати ескалацію», – переконаний Порошенко.

«Відповідь Києва на цей путінський крок проти ЄС має бути чітка і тверда. Треба солідаризуватися з трансатлантичним світом в єдиному фронті засудження російського агресора і підтримки наших справжніх друзів!», – наголошує п’ятий президент.

Як повідомляла "ДС", Російська Федерація запровадила санкції проти восьми представників Європейського союзу, зокрема глави Європарламенту Давида Сассолі, керівника прокуратури Берліна, а також посадових осіб з країн Балтії.

У відповідь глави Єврокомісії, Європейської ради та Європарламенту — Урсула фон дер Ляєн, Шарль Мішель та Давид Сассолі – заявили, що Європейський союз готовий вжити заходів у відповідь на санкції Росії, запроваджені відносно європейських чиновників.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua