• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Піскун наголосив, що Венедиктова знає, як розчленовувати труп і куди його потім водити

Реклама на dsnews.ua

Генеральний прокурор України повинен бути юристом і знати, як поводитися з кримінальними справами та трупами

Про це заявив колишній генпрокурор, радник нинішнього генпрокурора Святослав Піскун в інтервʼю "Лівому берегу", передає "ДС".

"Я ж для користі держави кажу, що [генпрокурором] повинен бути юрист, вашу мати! Все, крапка. Він повинен знати, що таке кримінальна справа, обшук, що таке труп, як він розчленовується, як ріжеться, куди він складається, куди його вести після обстеження", — сказав Піскун.

При цьому на питання, чи розуміє Венедиктова в "расчлененке", арешти, Піскун відповів ствердно.

"Розуміє. Я ж з нею спілкувався … Подивіться її біографію, вона в міліції працювала слідчим. У неї були трупи, Расчлененка", — сказав він.

Зазначимо, що таку аргументацію Піскун привів до своєї тези, що Юрій Луценко не міг очолювати генеральну прокуратуру.

"Луценко міг очолювати велику фракцію. І як державний діяч він міг би принести більше користі Україні, генеральний прокурор без юридичної освіти, ще й з відсидкою…. Я нічого не маю проти Юри, я його добре знаю. Ми в більш менш нормальних відносинах. Я, бувши генеральним прокурором, з ним працював, коли він був міністром. Ми їли з однієї чашки", — сказав радник Венедиктової, додавши, що особисто "нічого не має проти Юри".

Як повідомляла "ДС", 27 липня генеральний прокурор Ірина Венедиктова призначила колишнього генпрокурора Святослава Піскуна своїм радником.

Зазначимо, що Піскун — єдиний в історії України чиновник, тричі обіймав посаду генерального прокурора України (2002-2003, 2004-2005 і 2007).

    Реклама на dsnews.ua