• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Після "хука" від Данилюка Милованов назвав того "гопником"

Радник глави ОПУ Тимофій Милованов розповів про бійку з колишнім секретарем РНБО Олександром Данилюком, яка сталася на святкуванні дня народження останнього

Конфлікт Милованова і Данилюка
Конфлікт Милованова і Данилюка / Facebook.com\Vik.Chumak
Реклама на dsnews.ua

Про це Милованов розповів на своїй Faсebook-сторінці, передає "ДС".

"Вчора Олександр Данилюк вдарив мене. Що сталося якщо забути про прізвища? Кандидат на голову Бюро Економічної Безпеки запросив до себе на день народження голову конкурсної комісії з відбору голови. І вдарив його. Чому? Тому кандидату не сподобалося рішення комісії про його відсторонення від конкурсу", — зазначив він.

Милованов заявив, що Данилюк вважає себе "реформатором". Хоча, за його словами, через тиск на комісію, яка обирає главу БЕБ, Данилюк — "гопник".

"Подумайте, чи хочете ви мати головою БЕБ людину, яка бʼється замість того, щоб правильно заповнити документи або піти в суд оскаржити рішення про відмову в допуску до конкурсу, якщо вона вважає себе правою", — написав радник глави ОПУ.

Милованов додав, що посада голови БЕБ вимагає сильної психічної стабільності, а Данилюк "показав, як він реагує на стрес".

Також, за його словами, кандидати, яких не допустили, будуть намагатися дискредитувати конкурс, використовуючи нечесних правоохоронців і про це йому говорив сам Данилюк.

Милованов заявив, що вони з Данилюком — друзі, і він не знав про рішення комісії, коли приймав запрошення на день народження.

"Його дії були неадекватні. І таке неприйнятно. Але це окремий епізод. У цілому він нормальна людина", — розповів радник голови Офісу президента.

Нагадаємо, 12 травня, Кабмін в ході виїзного засідання прийняв постанову про створення Бюро економічної безпеки.

Олександр Данилюк заявив, що конкурсна комісія виключила його зі списку кандидатів на посаду глави відомства через відсутність у нього профільної освіти.

За словами Тимофія Милованова, який є головою комісії, кандидатуру Данилюка було виключено з конкурсу у звʼязку з тим, що ксерокопія диплома екссекретаря РНБО не відповідала встановленим вимогам.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua