• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Подоляк розповів про тактику України у війні проти Росії

Україна не може використовувати "класичний радянський" тип війни, як це робить Росія, і вдається до тактики "тисячі порізів"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону, повідомляє "ДС".

"Контрнаступ в українському розумінні — це трохи інший тип війни. Це Росія веде класичний радянський тип війни, коли зібрали кілька тисяч і пішли, щоб забрати півкілометра території… Ми розуміємо, що такий тип війни вести з української сторони – нонсенс. Ми активно залучаємо HIMARS та системи MLRS для того, щоб руйнувати тилове забезпечення. Кількість реактивних керованих снарядів у нас збільшується", – сказав він.

За словами Подоляка, українська армія руйнує логістичні ланцюжки постачання російських угруповань військ

"Сьогодні і на Мелітопольському напрямку, і на Харківському, і, особливо, на Донецько-Луганському. Ми робимо тактику "тисячі порізів". Вони повинні панічно пересувати свої резерви на всій лінії фронту. Нехай думають, де Україна атакуватиме саме сьогодні", – пояснив радник голови ВП.

Як повідомляла "ДС", Михайло Подоляк заявив, що на тимчасово окупованих українських територіях активізувалися організовані злочинні групи з російських військових та криміналітету.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua