• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Поїздка депутатів до Трускавця почалася зі скандалу: Журналістів вигнали з вагону зі "слугами"

Двох журналісток видань "Лівий берег" і "Цензор.нет", що їхали в Трускавець, де буде проходити засідання фракції "Слуга народу", виставили з вагона, в якому у них були куплені квитки, щоб посадити на їх місце народних депутатів

Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла на своїй сторінці в Facebook журналістка "ЛБ" Анна Стешенко, повідомляє "ДС".

"Трускавець-2. На старті вже весело. Ми з Ольгою Москалюк (журналістка "Цензор.нет", — "ДС") заздалегідь купили квитки на поїзд" Київ-Трускавець ". З нашим "щастям" ми потрапили в вагон зі "Слугами народу". Зайняли місця, як кажуть, відповідно до придбаних квитків. І тут… Та-дам… Приходять два нардепа (прізвищ називати не буду). І як виявилося, у двох депутатів куплені квитки на наші місця", — розповіла Стешенко.

За її словами, після цього прийшов начальник поїзда і продемонстрував телеграму, в якій говорилося про "пересадку пасажирів у зв'язку з ОГП" (організованою групою пасажирів).

"Бідний начальник поїзда переплутав на нервах: "У зв'язку з поїздкою ОЗГ (організована злочинна група, — "ДС")". Ми сміялися, ОЗГ, так ОЗГ! Довго вибачався, хоча адже він тут точно ні до чого. В результаті нас переселили в сусідній вагон з "простими смертними", — повідомила журналістка.

Також вона зазначила, що вагон у "слуг" — краще.

"Постіль заздалегідь заправлена. Один з видних нардепів" Слуги "(з Одеси. Прізвище називати не буду, але кому треба, той відразу зрозуміє) пожартував, оглядаючи вагон: "Ти ж уявляєш! Скока вони його мили перед нами?", — розповіла Стешенко.

Своєю чергою Москалюк розповіла, що прямо заявила депутатам: "Навіть при Януковичі такого не було".

Нагадаємо, народний депутат від "Слуги народу" Олексій Устенко заявляв, що народні депутати до Трускавця добираються самі, "хто поїздами, хто машинами", а компенсації коштів за проживання і проїзд не буде.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua