• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Політолог: Інформація про те, що в ході "Великого будівництва" не будують нічого нового, - міф

Голова Інституту публічної політики та консалтингу Сергій Биков закликав не вірити у міфи та фейки про те, що у рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" не будують нічого нового

Реклама на dsnews.ua

"Фейком є твердження, що "Велике будівництво" — це не якесь нововведення Зеленського, а продовження інфраструктурних справ Порошенка, Януковича і Ющенка. Мовляв, "вони не будують щось нове, а добудовують те, що почали ми", — сказав Биков.

Він вважає, що влада вчинила би нерозумно, якби сказала: "оскільки цю дорогу почали будувати 20 років тому і не змогли закінчити, то ми плюнемо на неї і з нуля побудуємо нову паралельно з цією" або "цей міст починали будувати під Євро-2012, тому ми на нього махнемо рукою і побудуємо поряд точно такий же, щоб не продовжувати справи папередніков". 

Політолог зазначив, що, крім будівництва абсолютно нових обʼєктів "з нуля", влада завершує епоху довгобудів, які залишилися у спадок — приклади Запорізького і Дарницького мостів тут одні з найяскравіших.

"Більшість доріг реконструюють, а не будують "з нуля". Але там не просто кладуть новий асфальт, а змінюють основу дороги і фактично це стає новою дорогою", — зазначив він.

Биков також підкреслив, що основний акцент програма президента робить на обʼєктах соціальної інфраструктури. 

"Приймальні відділення лікарень — це один з ключових напрямків "Великого будівництва". Загалом за минулий рік закінчили 71 відділення, а за майже половину цього року закінчили близько сотні. І коли ми говоримо про приймальні відділення — це не тільки про стіни, дах або фасади. У рамках програми у приймальні відділення ставлять нове обладнання, томографи, апарати УЗД та інші високоточні прилади для швидкої і комплексної діагностики", — зазначив політолог.

Нагадаємо, раніше дорожники розповіли про те, як "Велике будівництво" президента Зеленського повертає додому українських заробітчан. 

    Реклама на dsnews.ua