• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Порошенко продав майже Ленінську кузню в 2014 році, - Пасенюк

Реклама на dsnews.ua
Київський завод "Ленінська кузня" був практично продано ще до президентських виборів у травні 2014 року

Про це заявив керуючий директор ICU Пасенюк, повідомляє "ДС" з посиланням на ЛІГА.net.

"Не продали її з об'єктивних причин. Був підписаний якийсь договір, але угоду не закрили", - сказав Пасенюк.

За його словами, активом цікавилися багато бізнесменів, у тому числі Борис Кауфман і Віктор Поліщук (власник збанкрутілого банку "Михайлівський").

"З середини 2014 року це все стало нікому не потрібно. В даний час після переведення частки Петра Порошенка в Roshen в траст наш мандат обмежений продажем російського бізнесу", - зазначив Пасенюк.

Як відомо, ПАТ "Завод Ленінська кузня" (Київ) - суднобудівний і машинобудівний завод. Основним акціонером компанії виступає ПАТ Недиверсифікований корпоративний інвестфонд Прайм Ессетс Капітал, раніше відомий, як "Фонду Петра Порошенка".

Крім будівництва суден, на даний момент, Ленкузня освоює виробництво нових розробок оборонного значення: 40 мм гранатомет УАГ-40 з української оптикою, бойові модулі для бронетехніки ОБМ, бронемашини "Скорпіон". А в 2015 році підприємство почало розробку бронемашин: 10-тонною БМ "Тритон "та 15-тонної БМ "Арбалет".

За даними підприємства, в 2015 році його чистий збиток за міжнародними стандартами фінансової звітності скоротився на 83,45% порівняно з 2014 роком - до 5,54 млн грн. А чистий дохід зріс на 199,7% - до 303,78 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua