• USD 38.6
  • EUR 41.7
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Порошенко: Витрачати півтора мільярда бюджетних коштів на боротьбу з опозицією, коли ворог стоїть на кордонах – це злочин

Влада витрачає півтора мільярда гривень на створення в обхід законів України власного пропагандистського медіа-холдингу у той час, коли критично недофінансована армія, а росіяни нарощують ескалацію на кордоні

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив журналістам у Верховній Раді п’ятий Президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко, повідомляє пресслужба політика.

Він наголосив, що в ефірі "переформатованого" для піару влади телеканалу "Рада" за кошти платників податків паплюжать парламентську опозицію та міжнародних партнерів України. В той же час вже три роки не підвищується грошове забезпечення в армії, зірвані тендери на закупівлю пального, бронежилетів, медичного, харчового забезпечення, бо "немає грошей".

"А 320 мільйонів на це неподобство в них є для того, щоб за рахунок бюджетних коштів паплюжити опозицію, паплюжити лідерів опозиції, паплюжити наших міжнародних партнерів. Я впевнений у тому, що зараз коїться злочин. Я впевнений, що подібні кошти мають проходити через сесійну залу на затвердження кошторису. Через бюджетний комітет, через підпис як зміни в законі", – переконаний п’ятий президент.

"Витрачати більше мільярда на російськомовний телеканал ДОМ, який був передбачений для того, щоб мовити на окуповані території. Замість цього в порушення закону про мову, закону про телебачення російськомовний проросійський контент розповсюджувати на всю територію України – це божевілля", – вважає він.

Порошенко наголосив, що влада намагається коштом платників податків врятувати власний рейтинг після численних скандалів.

"В цих умовах півтора мільярда витрачати без тендерів Прозорро, не покривши першочергові витрати, коли ворог стоїть біля наших кордонів, витрачати на те, щоб боротися з опозицією. І в такий спосіб намагатися хоч якось утримати свій рейтинг, зруйнований всілякими "Гогілашвілі", "друзями президента", чи через ці польоти, через офшори Pandora Papers, чи через "вагнергейт". І ми зараз знаємо вже механізм злиття інформації. Намагатися переключити увагу – це злочин. І опозиція, і наші міжнародні партнери точно цього не допустять", – наголосив Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua