• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Порушувати Регламент ВР можна, але "слуги" це роблять рідше попередників, — Гетьманцев

Верховна Рада має працювати відповідно до Регламенту, однак від нього часто відступали в парламентах усіх скликань

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив народний депутат від "Слуги народу" Данило Гетманцев в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Регламент — це закон, який містить свої процедури роботи Верховної Ради. І Верховна Рада неодноразово відхиляється від цієї процедури. Це може здійснюватися за згодою всіх фракцій, а може здійснюватися лише тому, що ми приймаємо те чи інше рішення з порушенням термінів, наприклад, на роздачі матеріалів, з порушенням термінів на ознайомлення з таблицею у другому читанні, з порушенням тих чи інших норм, які не мають принципового значення для законотворчості", — зазначив нардеп.

Гетманцев також зазначив, що нинішнє скликання Верховної Ради набагато рідше відступає від Регламенту, ніж це було за "попередників".

"Регламент не означає, що ми повинні йти згідно з кожною статтею цього закону. Тому абсолютно є обґрунтованою практикою не тільки цього скликання, хоча давайте будемо чесними — це скликання дотримується регламенту значно більше, ніж це робили попередні скликання. Так ось, правилом є для Верховної Ради як такої, як вищого законодавчого органу держави - в тому чи іншому вигляді відхилятися від непринципових норм регламенту", — сказав Гетманцев.

Як повідомляла "ДС", нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук заявила, що український народ чекає результатів діяльності монобільшості і не цікавиться Регламентом Верховної Ради.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua