• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Слуга" Верещук заявила, що українців не цікавить регламент ВРУ, та закликала "не жувати соплі" (ВІДЕО)

Український народ очікує результатів діяльності "Слуги народу" та не цікавиться такими подробицями ухвалення рішень, як Регламент парламенту

Ірина Верещук
Ірина Верещук
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила нардепка "Слуги народу" Ірина Верещук в ефірі "24 каналу", передає "ДС".

Верещук, зокрема, прокоментувала звинувачення в недотриманні Регламенту Верховної Ради під час ухвалення закону про олігархів і звільнення спікера Дмитра Разумкова .

"Ми прийшли командою президента, за його плечима, за його прізвищем, але ми маємо брати на себе відповідальність. Народ нам сказав: "Дивіться, 73% за вас проголосували. Ми не хочемо коаліціади, спікеріади. Ми не хочемо взагалі нічого чути. Ми вас вибрали. І навіть безпрецедентно — монобільшістю", — сказала нардепка.

Вона наголосила, що "слуги" мають можливість ухвалювати рішення "не озираючись направо і наліво, не шукати політичної доцільності". На думку Верещук, це "безпрецедентно" й "епохально".

"Ми зобов'язані виконати те, для чого нас сюди поставив український народ. А якщо ми будемо займатися прізвищами, хочу не хочу, можу не можу, буду не буду… Досить жувати соплі! Досить розповідати про регламент. Досить розповідати, що ми чогось не можемо. Знаєте, як поганому танцюристу щось завжди заважає. Регламент? Давайте поміняємо регламент", — заявила політикиня.

"Якщо ми по 16 тисяч поправок слухаємо і 300 тільки до назви, то хто винен? Нас завтра запитає український народ. Більше того, він вже сьогодні запитує: "То що ви зробили?". Їм байдуже, яким був регламент. Їм потрібен результат", — додала Ірина Верещук.

Як писала "ДС", 7 жовтня спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова відправили у відставку. Низка нардепів стверджує, що під час розгляду питання про відставку був порушений Регламент ВРУ.

Ірина Верещук заявила, що фракція "Слуга народу" обговорювала її кандидатуру на посаду міністра оборони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua