• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Після послаблення карантину побільшало скарг на порушення мовного закону, — Кремінь

Після послаблення карантинних обмежень зросла кількість звернень і скарг щодо порушення "мовного закону" у сфері обслуговування

Тарас Кремінь
Тарас Кремінь / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, передає "ДС".

Він зазначив, що від початку року отримав 1 357 повідомлень про порушення "мовного закону".

"Продовжує зростати кількість скарг на порушення закону представниками органів державної влади та місцевого самоврядування. Лише за останній місяць таких скарг надійшло 25, усього з початку року — близько 100", — каже Кремінь.

Мовний омбудсмен нагадав, що за ст. 30 закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" мовою обслуговування споживачів в Україні є державна.

"Підприємства, установи та організації всіх форм власності, фізичні особи-підприємці, інші суб’єкти господарювання, що обслуговують споживачів, здійснюють обслуговування та надають інформацію про товари (послуги), у тому числі через інтернет-магазини та інтернет-каталоги, державною мовою. Лише на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін", — наголосив Тарас Кремінь.

Як писала "ДС", Тарас Кремінь вважає, що найближчим часом Україна має розробити і затвердити цільову державну програму реінтеграції закордонних українців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua