• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Наслідки удару по київському "Охматдиту": інформація МОЗ

З київського "Охматдиту", пошкодженого внаслідок ракетного удару 8 липня, першочергово евакуюють дітей, яким потрібна штучна киснева підтримка

Удар по "Охматдиту"
Під час удару в операційних "Охматдиту" тривали операції / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів в ефірі національного телемарафону міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає "ДС".

За його словами, під час удару в операційних "Охматдиту" тривали операції. Утім, в операційних та реанімаційних вдалося всіх врятувати.

"Ми їх спокійно спускаємо і в координації з Київською екстреною медичною допомогою дітей розвозять. У пріоритеті ті, хто перебуває на штучній вентиляції легень, хто потребує кисневої допомоги, або хто не може жити без електроживлення", — зазначив міністр.

Водночас Віктор Ляшко припустив, що під завалами можуть залишатися люди. Також можуть бути й загиблі.

"Жертви, на жаль, є — за попередньою інформацією. Не все зі зв'язком добре, можливо і не буде. Це токсикологічний корпус, де діти отримували діаліз", — сказав міністр.

"Ми бачимо корпус, у якому було відділення токсикології, де були діти на діалізі, працювала лабораторія. Тут допомагають нам ДСНС, які перші кинулися розбирати завали. Ми розумітимемо через певний період часу, кого евакуювала швидка, і хто потенційно може перебувати під завалами", — додав він.

Як писала "ДС", росіяни вранці 8 липня випустили по Україні понад 40 ракет. У Києві пошкоджена дитяча лікарня "Охматдит"відділення токсикології та онкології, реанімації та операційні. 

У Кривому Розі, за попередніми даними, загинули 10 людей. У Дніпрі російські ракети понівечили багатоповерхівку, підприємство та СТО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua