• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Посольство Білорусі обурилося "недружніми діями України"

У вівторок, 10 серпня, відбулася зустріч тимчасового повіреного в справах Білорусі в Україні Кирила Камишева з директором другого територіального департаменту Міністерства закордонних справ України Василем Зваричем

МЗС України
МЗС України / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби посольства Білорусі в Києві, передає "ДС".

Дипломати обговорили українсько-білоруські відносини.

"На порушені українською стороною питання, в тому числі повʼязані з територіальною цілісністю України, дано вичерпні коментарі. До зовнішньополітичного відомства України була вкотре доведена глибока заклопотаність білоруської сторони недружніми діями України до Білорусі, які ведуть до кризи у відносинах між країнами", — заявили в посольстві Білорусі.

Нагадаємо,10 серпня в Міністерство закордонних справ України був викликаний тимчасовий повірений у справах Білорусі в Україні Кирило Камишев, якому висловили протест у звʼязку з низкою заяв самопроголошеного президента Олександра Лукашенка. Дипломата попередили, що заява Лукашенка про готовність визнати російський суверенітет над тимчасово окупованим українським Кримом рівнозначна співучасті в злочині РФ проти територіальної цілісності та суверенітету України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua