• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Путін порадив Зеленському перед зустріччю з ним детально ознайомитися з його опусом

Російський президент Володимир Путін переконаний, що перед зустріччю з ним керівництво України має проаналізувати та осмислити його недавню статтю про росіян та українців

Реклама на dsnews.ua

Таким чином господар Кремля відповів на пропозицію президента України Володимира Зеленського зустрітися, інформує "ДС".

"Якщо є бажання подискутувати, то їм потрібно взяти паузу, уважно прочитати, проаналізувати. Вони знайдуть, про що поговорити. Коли кажу "вони", маю на увазі політичне керівництво України", — сказав Путін в інтерв’ю.

Раніше Володимир Зеленський висловив впевненість у тому, що вони з російським президентом "мали б можливість проговорити деякі подробиці його статті".

"Напевно, я б надав йому багато матеріалу, яким також можна скористатися в іншій статті, в майбутній", — заявив глава держави.

Разом з тим він зізнався, що ще не мав часу для детального ознайомлення з опусом Путіна.

Як писала "ДС", у своїй статті "Про історичну єдність росіян та українців" Путін назвав Україну дітищем радянської епохи та найбіднішою країною Європи. Крім того, він заявив, що суверенітету України без дружби з Росією не буде.

Своєю чергою Володимир Зеленський заявив, що Росія "не по-братньому" чинить з Україною, а відносини між країнами більше нагадують історію про Каїна й Авеля.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua