• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Поклонська, начитавшись "історика" Путіна, поностальгувала про "добре кіно Зеленського"

Депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська, яка в Україні звинувачується у державній зраді, зізналася, що вважає себе наполовину українкою, але тільки в Росії вона може "жити вільно"

Реклама на dsnews.ua

Так вона відреагувала на статтю російського президента Володимира Путіна "Про історичну єдність росіян та українців", інформує "ДС".

"Я народилася і виросла в прекрасній Україні й люблю цю країну всією своєю душею. Але тільки в Росії я можу жити вільно, дбайливо зберігати пам'ять предків, їхні традиції та культуру. Тільки в Криму, захищаючи людей, закон і порядок після державного перевороту в Києві, я з гордістю змогла надіти свій офіцерський кітель і виконати свій прокурорський борг, не підкоряючись злочинцям, які захопили владу в Україні. Мій президент Володимир Путін говорить про те, що росіяни та українці — один народ, і це так! Я не можу відірвати від себе одну частину і сказати, що вона інша — російська, а перша — українська. і Росія, і Україна живуть в мені, як у багатьох моїх співвітчизників в Україні та Росії", — написала Поклонська у себе в Facebook.

Колишня "прокурор Криму" висловилась і на адресу президента України Володимир Зеленський. "До подій 2014 року по-справжньому творча людина Володимир Зеленський показував добре кіно про один народ — українців і росіян. Ставши президентом України, обтяжуючи себе серйозними політичними зобов'язаннями, він змушений крутити інше "кіно" і вносити ворожнечу між нами для однієї мети — посіяти ненависть і змусити забути своє коріння, заповіти предків і повірити в іншу історію, іншу віру ... і це шлях до самознищення, до втрати української нації як частинки великої слов'янської давньоруської сім'ї", — поміркувала Поклонська.

Як писала "ДС", у своїй статті Путін назвав Україну дітищем радянської епохи та найбіднішою країною Європи. Крім того, він заявив, що суверенітету України без дружби з Росією не буде.

Своєю чергою Володимир Зеленський заявив, що Росія "не по-братньому" чинить з Україною, а відносини між країнами більше нагадують історію про Каїна й Авеля.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua