• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Потрібно відповісти Кремлю: Рєзніков у США зустрівся з Остіном

Міністр оборони Олексій Резніков провів зустріч із головою Пентагону Ллойдом Остіном та обговорив протистояння агресії Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це Резніков повідомив у своєму Twitter за підсумками першого візиту до Вашингтона в якості міністра оборони, передає "ДС".

"Мій перший візит до Вашингтона як міністр оборони. Я вдячний американській стороні і моєму колегі — міністру оборони США — за цю зустріч. Ми цінуємо допомогу народу США у протидії російській агресії. Наша головна мета — подальше зміцнення партнерства між США та Україною", — написав він.

Рєзніков зазначив, що російське керівництво сприймає не слова, а дії.

"У Кремля високі та товсті стіни, вони не чують слів заклопотаності та заклику до діалогу, але розуміють дії. Зі США ми маємо обговорити, як треба відповісти Росії. Це має бути свого роду щеплення від небезпечного вірусу агресії", — зазначив український міністр.

Глава Міноборони України зазначив, що наразі здійснюється гібридна атака за допомогою мігрантів на Польщу та країни Балтії з території Білорусі.

"Україна відображала агресію Росії 8 років, але, що найважливіше, Україна та США мають однакову оцінку небезпечного потенціалу російських загроз", — додав Резніков.

Як повідомляла "ДС", 19 жовтня міністр оборони США Ллойд Остін перебував із візитом у Києві. Глава Пентагону, зокрема, провів зустріч із президентом Володимиром Зеленським.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua