• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Ми потужні і нахабні", — Зеленський про міжнародну політику України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у програмі президента не існує пунктів, які не можна виконати, а міжнародна політика України є "нахабною"

Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив під час зустрічі із фракцією "Слуга народу" в Трускавці, передає "ДС" з посиланням на Офіс президента.

"Багато, але мало. Чому мало? Я поясню. У нас немає часу розраховувати, що нас візьмуть у Євросоюз: "давайте почекаємо ще п'ять років".

Ви знаєте, що в нас війна. Не хочу жалітися. Вважаю, що ми потужні. І сьогодні наша політика "нахабна".

І я переконаний, що без сильної міжнародної політики, без такої "нахабності" ніхто не бачитиме кроків України вперед.

Якщо війна – складне питання, і залежить не тільки від нас, то в програмі партії "Слуга Народу" і в програмі президента не існує пунктів, які ми не можемо виконати", — сказав президент.

Нагадаємо, 23 вересня у своєму виступі на Генасамблеї ООН президент Володимир Зеленський присоромив Організацію об’єднаних націй через нерівний розподіл вакцин від COVID-19 у світі, порівнявши його з розподілом рятувальних шлюпок на кораблі для пасажирів першого класу.

Також у своєму виступі президент Володимир Зеленський порівняв ООН із "супергероєм на пенсії", якому слід згадати і знову повірити у свої сили.

Відзначимо, вчора народні депутати з фракції "Слуга народу" прибули до Трускавця, де відбувається її виїзне засідання за участю президента України. У своєму виступі перед членами фракції президент Володимир Зеленський оцінив роботу партії "Слуга народу" за два роки на "3 з плюсом" за 5-бальною шкалою, а свою власну – на 7-8 за 12-бальною

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua