• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський присоромив ООН через нерівний розподіл вакцин від COVID

Президент Володимир Зеленський під час виступу на сесії Генеральній асамблеї ООН, який відбувся 22 вересня, порівняв розподіл COVID-вакцин у світі з розподілом рятувальних шлюпок

Реклама на dsnews.ua

Також глава держави назвав ліки "знаряддям для дискримінації", інформує "ДС".

"Ми грали у рівність, ми грали у єдність. Де одна справа — ділити спільні цілі, інша – спільно ділити вакцини. Виявилося, що у статтях про рівність, як у рекламі, є зірочка і напис дрібним шрифтом: "Всі ми люди, всі ми в одному човні, але рятувальні шлюпки першими отримають пасажири першого класу", — заявив Зеленський.

"Україна не чекала допомоги від інших і допомагала іншим, не чекаючи подяки. Ми відправляли в Італію своїх медиків, відправляли необхідні засоби, Україна допомагала всім, хто потребував цього, коли світ забув, що пандемія не назавжди і всі держави колись знову зберуться саме тут. Але як вони тепер будуть дивитись один одному в очі?" — запитав президент України.

Крім того, Зеленський сказав, що "хто міг уявити, що колись знаряддям для дискримінації стануть саме ліки".

Нагадаємо, наприкінці квітня Володимир Зеленський під час телефонної розмови з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем обговорив глобальний план вакцинації від COVID-19 і поскаржився на нерівний доступ до безпечних вакцин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua