• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Представник Держдепу США завірив, що Вашингтон і надалі підтримуватиме Україну

США і далі підтримуватимуть Україну в прагненнях захистити свою територіальну цілісність і незалежність

Джордж Кент
Джордж Кент
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник помічника державного секретаря США, в. о. тимчасового повіреного у справах США в Україні Джордж Кент під час відвідування зони Операції обʼєднаних сил, передає "ДС".

Делегація посольства США в Україні відвідала Донбас 15 липня. Кент і командувач Обʼєднаних сил Володимир Кравченко обговорили поточну безпекову ситуацію в районі проведення ООС, питання сумісності підрозділів Збройних сил України та армій країн НАТО та впровадження стандартів НАТО в ЗСУ

"США підтримують Україну в її прагненнях захистити свою територіальну цілісність і незалежність. І продовжуватимуть це робити, в тому числі надаючи необхідну матеріально-технічну допомогу", — наголосив Кент.

Він зазначив, що США постійно спостерігають за ситуацією на Донбасі і залишаються надійним партнером України.

Американські дипломати також отримали відгуки щодо ефективності матеріально-технічної допомоги, яку США надали Україні з 2014 року.

"Підрозділи ЗС України використовують станції звʼязку, контрбатарейні радари, санітарні автомобілі та багато інших засобів, наданих урядом США. Це все дуже допомагає нашим військовим у відсічі російської агресії", — зазначив Кравченко.

Як писала "ДС", лідери США та Німеччини Джо Байден та Ангела Меркель погодилися спільно працювати для сприяння трансформації України в енергетичному секторі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua