• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Президент і Кабмін не повинні тиснути: Правління НБУ підтримало Смолія

Реклама на dsnews.ua
Члени Правління Національного банку України підтримують Якова Смолія в його рішення подати у відставку з посади голови НБУ у зв'язку з політичним тиском

Про це йдеться в заяві Правління НБУ, передає "ДС".

"Члени Правління Національного банку України поважають рішення Голови Національного банку про відставку і поділяють його застереження щодо систематичного політичного тиску", - сказано в заяві.

Правління відзначає, що буде продовжувати роботу для збереження макрофінансової стабільності та інституційної спроможності НБУ.

"Правління закликає президента, Уряд і політиків ефективно взаємодіяти з центральним банком і надати Національному банку можливість виконувати функції, покладені на центральний банк Конституцією України та Законом України "Про Національний банк України", - резюмували в Правлінні.

Як повідомляла "ДС", раніше сьогодні, 1 липня, глава Нацбанку Яків Смолій написав заяву про відставку із займаної посади за власним бажанням із-за політичного тиску.

Питання відставки Якова Смолія з посади голови НБУ буде розглядатися на засіданнях профільного комітету Верховної Ради і фракції "Слуга народу".

    Реклама на dsnews.ua