• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

При призначенні голови партії "Слуга народу" будуть враховані думки Зеленського та Корнієнка, — Кравчук

При призначенні нового голови партії "Слуга народу" враховуватимуться рекомендації президента України Володимира Зеленського та нинішнього голови політсили Олександра Корнієнка

Євгенія Кравчук
Євгенія Кравчук / Фото: Wikipedia
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі телеканалу "Дом" розповіла народний депутат, заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, передає "ДС".

"Для нас принципові два моменти. Це рекомендація президента. Це зрозуміло, тому що це партія Володимира Зеленського. І рекомендація Олександра Корнієнка, як людини, яка останні роки будувала партію, брала участь у розвитку місцевих організацій, і місцеві вибори пройшли вже за каденції Корнієнка", – пояснила Кравчук.

Нового голову обиратимуть на з'їзді партії "Слуга народу".

"Якщо пані Шуляк буде офіційно висунута на з'їзді, і ми розумітимемо, що цю кандидатуру підтримує президент і Олександр Корнієнко, то, природно, з'їзд підтримає", — прокоментувала Кравчук можливість висування Олени Шуляк як претендента на посаду.

Як повідомляла "ДС", голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко ухвалив рішення про складання повноважень. Наступник Корнієнка має бути обраний на з'їзд партії "Слуга народу", який відбудеться у листопаді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua