• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Прикордонники про поїздку Тищенка до Таїланду: Кабмін не склав список

Народний депутат Микола Тищенко не порушував чинне законодавство про перетин кордону при виїзді до Таїланду

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Зміни до рішення РНБО уряд має напрацювати протягом 5 днів. А наразі пропуск громадян через кордон здійснюється виключно в межах норм законодавства України, яке регламентує Правила перетину кордону і діє на момент перетину кордону особою", — сказали у ДПСУ.

У відомстві нагадали, що Рада нацбезпеки та оборони раніше ухвалила рішення про заборону виїзду чиновників за кордон, згідно з якою перетинати кордони України їм можна буде виключно у службових цілях. Президент Володимир Зеленський підписав указ про набуття чинності відповідного рішення РНБО 23 січня. Згідно з указом, у п'ятиденний термін Кабмін має розробити такий порядок перетину кордону посадовими особами, щоб підставою могло бути лише реальне службове відрядження.

Державна прикордонна служба пояснила, що виїзд чоловіків – народних депутатів України за кордон здійснюється за такими документами: у разі виїзду за паспортом громадянина України для виїзду за кордон – підтвердження статусу народного депутата України; у разі виїзду за дипломатичним паспортом або службовим паспортом за наявності документів, що посвідчують факт виїзду за кордон у службове відрядження та підтвердження статусу народного депутата України.

Як повідомляла "ДС", народний депутат "Слуги народу" Микола Тищенко на 11-му місяці повномасштабного вторгнення Росії в Україну запланував у Бангкоку зустріч з українською громадою.

Пізніше голова партії Олена Шуляк повідомила, що, керуючись статутом політсили, ухвалила рішення про виключення Тищенка з партії "Слуга народу".

Наразі у фракції "Слуга народу" відбувається онлайн-опитування щодо того, чи потрібно виключати Миколу Тищенка із фракції.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua