• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Применшити розвиток до рівня головоного малюска": Мендель наробила помилок, розмірковуючи про популярний серіал

Колишній прессекретар президента Юлія Мендель висловила свою думку про популярний південнокорейський серіал "Гра в кальмара". Зробила вона це з кількома орфографічними помилками

Юлія Мендель
Юлія Мендель / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

На це звернув увагу користувач Facebook Яків Бриль, передає "ДС".

"Юлія Мендель, грамота — дисципліна думки. Роби висновки, повертайся в школу. Он, і вчитель тобі написав", — написав він.

Так, Мендель опублікувала в соцмережі відповідне відео.

Висловлюючи свою думку про серіал, вона з помилками написала і слово "молюск", і слово "головоногого". Також колишня прессекретарка президента вжила дивний словесний зворот "применшити свій розвиток". Це відразу ж помітили користувачі мережі і почали давати ексспікеру Зеленського іронічні поради.

Зокрема, вони припустили, що Мендель в своєму пості мала на увазі міністра юстиції Дениса Малюську.

Примітно, що колишня прессекретарка глави держави обмежила коло осіб, які можуть коментувати її пости, проте і це не врятувало її від насмішок.

Пізніше Мендель відредагувала своє повідомлення, але, як відомо, інтернет "пам'ятає" все.

Нагадаємо, в листопаді 2020 року колишній, як вона сама себе називає, перший прессекретар Володимира Зеленського Юлія Мендель опублікувала повідомлення про те, що президент здав позитивний тест на коронавірус. "На жаль… Президент почувається добре. Ми будемо повідомляти про стан його здоров'я", — написала вона в первинній редакції поста. Пізніше колишня прессекретар відредагувала його.

Як повідомляла "ДС", раніше Юлія Мендель оприлюднила свої відверті фото в помсту хейтерам за "два роки обсмоктування".

Уже в жовтні цього року ексспікерка Зеленського опублікувала в соцмережі фотографію зі своєю оголеною спиною на тлі рояля.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua