• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Прізвище глави "Нафтогазу" для кредиторів не важливе, — Шмигаль

Зміна керівництва НАК "Нафтогаз України" не є важливим фактором у переговорах України з міжнародними кредиторами

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль в інтервʼю "РБК-Україна", передає "ДС".

"Вплив на кредиторів і наших партнерів можуть мати рішення, які будуть ламати принципи корпоративної реформи, як і інших реформ, які реалізовуються в Україні. Жоден принцип корпоративної реформи ми ламати не збиралися і не збираємося", — зазначив премʼєр.

За його словами, західних партнерів більше хвилює продовження і завершення реформи правосуддя, антикорупційної системи — НАБУ, НАЗК та інше антикорупційне законодавство. Шмигаль вважає, що вже третій-четвертий пріоритет — це розвиток реформи корпоративного управління, але в комплексі з великою приватизацією та іншими реформами.

"І Коболєв, і Вітренко сприймаються західними партнерами як топ-менеджери-реформатори. Дослівна фраза наших партнерів: прізвище не грає ролі", — уточнив глава уряду.

Як повідомляла «ДС», 28 квітня Кабінет міністрів провів засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК "Нафтогаз України". Уряд також звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління НАК. Причиною стали збитки компанії, які в 2020 році склали 19 млрд грн проти 2,6 млрд грн прибутку в 2019 році.

На пост глави НАК "Нафтогаз" призначений Юрій Вітренко. Вітренко також розповів, що посаду глави компанії йому запропонували президент Володимир Зеленський і премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua