• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

"Просто закрили підʼїзди": в "Слузі народу" похвалили Китай за боротьбу з пандемією і будівництво хмарочосів (ВІДЕО)

Китай будується, зводить хмарочоси, ефективно подолав пандемію коронавірусу, закривши своїм громадянам підʼїзди, а від комунізму там залишилась лише назва

Реклама на dsnews.ua

Так заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук прокоментувала в ефірі 24 каналу слова глави фракції Давида Арахамії про спільні цінності партії з Комуністичною партією Китаю, передає "ДС".

"Я розумію, що Давид — ньюзмейкер №1 в нашій фракції. Все, що він скаже, навіть про погоду, перетвориться в новину. Але ні, ідеологію ми не змінювали. Ми як були центристами, так і залишаємося", — сказала вона.

Кравчук зазначила, що нардеп звернув увагу на дві речі, порівнюючи ідеології.

Йдеться про служіння народу і розподіл осередків партії до найдрібніших населених пунктів.

Вона також зазначила, що від комунізму і соціалізму в Китаї "залишилася тільки назва", а для підтвердження своїх слів закликала поглянути на китайські хмарочоси, заявивши, що "Китай будується".

Також Кравчук подала приклад, як Китай ефективно одним з перших подолав епідемію коронавірусу на своїй території, яку сам же і розпочав, "просто закривши підʼїзди, щоб ніхто не вийшов на вулицю".

При цьому Кравчук додала, що залишається в групі дружби з США.

Нагадаємо, раніше в інтервʼю китайським ЗМІ глава політичної ради "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що правляча партія України "Слуга народу" має намір переймати досвід Комуністичної партії Китаю.

Крім того, лідери "Слуги народу" Давид Арахамія і Олександр Корнієнко розхвалили Комуністичну партію Китаю в ефірі китайського каналу CCTV 13.

Згодом очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, комунізм китайський і той, який був у пострадянський час – це абсолютно різні речі, а у Китаю є чому повчитися з точки зору партійного будівництва, і справа зовсім не в ідеології.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua