• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Рада може розглянути ліквідацію ОАСК на наступному тижні, — Разумков

Верховна Рада може на наступному тижні розглянути у першому читанні президентський законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив на брифінгу 15 квітня, відповідаючи на питання журналістів, передає "ДС".

Спікер нагадав, що наразі Рада перебуває в затяжному режимі розгляду правок до законопроєкту про передачу землі в громади (№ 2194), а для вирішення нагальніших питань скликаються позачергові засідання. Стосовно своєї позиції Разумков підтвердив, що підтримає законопроєкт про ліквідацію ОАСК.

"Щодо швидкості розгляду цього законопроєкту (щодо ліквідації ОАСК – "ДС"), він визначений президентом як невідкладний… Я думаю, що на наступному тижні, якщо це буде ініційовано в якості позачергового засідання, його можуть розглянути у першому читанні в стінах Верховної Ради. На цьому тижні навряд чи можливого його розглянути", — сказав Разумков.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проєкт Закону України "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва".

Після ліквідації Окружного адміністративного суду Києва його співробітникам запропонують перевестися до нового суду. У разі відмови їх можуть звільнити.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua