• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Рада засудила незаконні довибори в окупованому Криму

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада України засудила чергові незаконні довибори в окупованому Росією Криму, які пройшли 13 вересня

Нардепи схвалили відповідний проєкт постанови №4109, передає "ДС".

"ВРУ заявляє протест у зв'язку з черговим незаконним проведенням 13 вересня російською окупаційною адміністрацією "виборів губернатора Севастополя" і "довиборів депутатів" в так звану "Державну Раду Республіки Крим" і "Сімферопольську місцеву раду", — зазначено в документі.

Парламент заявляє, що результати цього незаконного голосування, як і результати всіх попередніх так званих виборів в окупованому Криму, є нікчемними з юридичної точки зору, не матимуть жодних правових наслідків і не будуть визнані ні Україною, ні міжнародним співтовариством.

"РБК-Україна" уточнює, що ВР звертається до членів парламентів іноземних держав і міжнародних парламентських організацій, які цього ще не зробили, дати принципову оцінку незаконним діям РФ по організації і проведенню цих "виборів", утриматися від будь-яких контактів з незаконними органами російської окупаційної адміністрації та її представниками.

"Закликаємо демократичні країни світу до зміцнення зусиль з метою припинення окупації Криму, зокрема до продовження і посилення міжнародного політичного і економічного тиску на Російську Федерацію ... в тому числі розширення обмежувальних заходів, пов'язаних з тимчасовою окупацією АР Крим та міста Севастополя", — підкреслюється в постанові.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві закордонних справ України заявили, що всі причетні до підготовки та проведення "виборів" в Криму понесуть відповідальність.

    Реклама на dsnews.ua