• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Рада планує незабаром ухвалити необхідні для співпраці з МВФ законопроєкти: подробиці

Верховна Рада найближчим часом планує прийняти законопроєкти, необхідні для розблокування співпраці України з Міжнародним валютним фондом

Давид Арахамія
Давид Арахамія / Liga.net
Реклама на dsnews.ua

Про це глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив в ефірі Україна 24, передає "ДС".

Він сказав, що всі три вимоги Верховна Рада повинна виконати менш ніж за місяць — до 1 червня, і підкреслив, що парламент, уряд і Офіс президента дедлайну дотримуватимуться.

"Залишилося фактично 2,5 законопроєкти. Перший — це законопроєкт про НАБУ. Це новий законопроєкт, який ми подали з паном Корнієнком, пані Радіною, про незалежність НАБУ, для того, щоби зробити його відповідно до рішення Конституційного суду. Далі закон про Вищу раду правосуддя — це судова реформа, яка розблокує багато питань. Вона в першому читанні повинна бути проголосована через тиждень, а потім за скороченою процедурою, сподіваюся не буде форс-мажорів. Я сказав 1 червня для того, щоби розуміти, що у нас є така налаштованість", — розповів Арахамія.

Відзначимо, що за програмою stand-by Україна отримала від МВФ більше 2 млрд доларів із передбачених 5 млрд.

Нагадаємо, в середині квітня Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт про відновлення позбавлення волі за брехню в деклараціях. Це також було вимогою МВФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua