• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

Рада повернеться до змін у Виборчому кодексі та займеться "пакунком малюка"

Реклама на dsnews.ua

Народні депутати на сьогоднішньому пленарному засіданні розглянуть у другому читанні законопроєкт про повернення "пакунку малюка" та вдруге спробують включити до порядку денного рішення щодо законопроєкту про внесення змін до Виборчого кодексу

Про це йдеться у порядку денному засідання, який опубліковано на сайті Верховної Ради, інформує "ДС".

Законопроєкт №3006а передбачає законодавчо врегулювати надання "пакунку малюка".

Також парламентарі вдруге спробують включити до порядку денного та ухвалити рішення щодо законопроєкту №4117 про внесення змін до Виборчого кодексу та деяких законодавчих актів щодо особливостей організації підготовки та проведення виборів у період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню COVID-19 та вдосконалення окремих положень виборчого законодавства. На попередньому засіданні, 29 вересня, депутатам забракло голосів, щоб включити документ до порядку денного.

Крім того, заплановано розгляд у повторному другому читанні законопроєкту №3648 "Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові".

У першому читанні народні депутати планують розглянути проєкт закону №3900 "Про внесення змін до закону України "Про освіту" щодо забезпечення якості навчальної літератури".

До включення в порядок денний та ухвалення рішення запропоновано законопроєкт №4119 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (щодо реалізації положень статті 11 Закону України "Про ринок природного газу)".

Порядок денний засідання також передбачає розгляд проєкту постанови №4109 "Про Заяву Верховної Ради України щодо невизнання легітимності так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях України — в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі".

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що до порядку денного засідання парламенту не включено питання щодо проведення виборів до місцевих органів влади в районах, де вони не були призначені.

    Реклама на dsnews.ua