• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Рада займеться перехідним періодом на Донбасі восени

Восени до Верховної Ради буде внесено законопроєкт про перехідний період на Донбасі і в Криму

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив віцепремʼєр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"На сьогодні ми майже на фіналізації з точки зору розгляду цього законопроєкту в уряді і після затвердження урядом він буде направлений, відповідно до Верховної Ради України для розгляду", — сказав Резніков.

Віцепремʼєр висловив надію, що депутати розглянуть цей законопроєкт восени, в наступний сесійний період. Він також зазначив, що над першим варіантом документа працювали представники громадянського суспільства, державних інститутів та іноземних місій. Всього було розглянуто близько 180 рекомендацій та пропозицій, і з 98 сторінок початкового першого проекту залишилися 30.

Резніков підкреслив, що законопроєкт про перехідний період на Донбасі — фундаментальний документ, який дозволить безпечно реінтегрувати тимчасово окуповані території і встановити довіру між людьми по обидва боки лінія розмежування.

Як повідомляла "ДС", 9 липня Україна направила до Венеціанської комісії проєкт закону про перехідний період на Донбасі для експертної оцінки.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua