• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Раді не вистачило одного голосу для ухвалення змін до Бюджетного кодексу

Верховна Рада на сьогоднішньому засіданні не змогла ухвалити в першому читанні законопроєкт "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

Голосування в Верховній Раді
Голосування в Верховній Раді / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

За документ №4100 проголосували 225 народних депутатів, при необхідних 226, інформує "ДС".

Разом з тим за повернення законопроєкту на доопрацювання проголосували 262 народні депутати.

Після ухвалення за основу змін до Бюджетного кодексу депутати мали перейти до розгляду проєкту державного бюджету на наступний рік. При цьому документ №4100 парламент вирішив розглядати без обговорення.

У пояснювальній записці йдеться, що законопроєкт про зміни до Бюджетного кодексу розробили для того, аби "підготувати проєкт Державного бюджету України на 2021 рік".

Так зміни, запропоновані зміни пов’язані із необхідністю врегулювання правових засад функціонування бюджетної системи України, міжбюджетних відносин, створення належної ресурсної бази для здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на новій територіальній основі у зв’язку із прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад", а також постанови Ради "Про утворення та ліквідацію районів".

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков дав доручення бюджетному комітету невідкладно зібратися. Профільний комітет має опрацювати законопроєкт про зміни до Бюджетного кодексу. Після цього, за словами спікера, відбудеться позачергове засідання парламенту, на якому розглянуть законопроєкт №4100 та проєкт держбюджету-2021.

    Реклама на dsnews.ua